Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

1987 yılında mühendislik firması olarak kurulan şirketimiz, 1988 yılında inşaat,taahhüt işlerine başlamıştır. 1992 yılında TEMSA yetkili satıcısı olarak MITSUBISHI Heavy Endustries Klimalarının satışını 2001 yılına kadar devam ettirmiştir.

2001 yılından sonra da SANKO HOLDİNG Bünyesindeki AIRFEL Isıtma ve Soğutma Sistemleri A.Ş nin Gaziantep Yetkili Satış ve servis hizmetlerini yürütmüştür.2011 yılında AIRFEL A.Ş.  nin DAIKIN’a devredilmesiyle birlikte Dünyanın Klima Uzmanı olan DAIKIN ile İşbirliğine başlamıştır.

Kurulduğu günden  beri müşterilerini en iyi ve en yüksek teknolojiye sahip ürünler ile tanıştırmayı prensip edinen firmamız servis konusundada koşulsuz müşteri memnuniyeti düşüncesini her zaman ön planda tutmaktadır.

Şu anda deneyimli kadrosu ile tüm ısıtma ve soğutma sistemleri konusunda müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Kendi alanında dünyanın en büyük ve en gelişmiş firması Daikin ve Airfel ürünlerinin bölgesel çözüm ortağıyız. Firmamız inşaat,taahüt, klima, çoklu klima sistemleri, chiller grupları, klima santralleri, havalandırma sistemleri, soğuk oda, kalorifer kazanları, radyatör, güneş enerjisi konularında müşterilerimize hizmet vermektedir.