HABERLER

Daikin Tasarım Ödülleri Kazanmaya Devam Ediyor

Daikin Tasarım Ödülleri Kazanmaya Devam Ediyor

Daikin dünyanın en prestijli tasarım ödüllerini topladı.
İklimlendirmenin Japon devi Daikin, uluslararası saygınlığa sahip tasarım ödüllerini toplamaya devam ediyor. Avrupa Tasarım Merkezi (EDC) ve Türkiye'deki Ar-Ge merkezinin birlikte tasarladığı ve küçük boyutlarıyla ısıtmayı yeniden şekillendiren Daikin Premix Tam Yoğuşmalı Kombi hem IF Tasarım Ödülü’nü hem de Red Dot Tasarım Ödülü’nü birden kazanarak üstün tasarım kalitesini kanıtladı.

İklimlendirmenin öncü markası Daikin’in kalitesi ve üstün performansıyla benzersiz ürünleri dünyanın en büyük ve en prestijli tasarım yarışmalarında ödülleri toplamaya devam ediyor.  Daikin, bu yıl 65’inci kez düzenlenen 2018 IF Tasarım Ödül Töreni’nde 5 ürünüyle birden ödül kazanarak tasarım alanındaki başarısını tescilledi.  “Isıtmayı Yeniden Tasarladık” sloganıyla piyasaya sunulan Daikin Premix Tam Yoğuşmalı Kombi ise hem IF Tasarım Ödülü’nü hem de Red Dot Tasarım Ödülü’nü birden kazanarak büyük bir başarıya imza attı.


Daikin Avrupa Tasarım Merkezi ve Türkiye’deki Ar-Ge Merkezi’nin üç yıl boyunca süren çalışmalarının sonunda geçtiğimiz yıl sektörle buluşan Daikin Kombi, bu yıl 65’incisi gerçekleştirilen IF Tasarım Ödülleri Töreni’nde ödül kazandı. Daikin Kombi ayrıca Red Dot Tasarım Ödülleri 2018’den de ödülle dönmeyi başardı.

40 cm.’lik eni, 59 cm’lik boyu, 25,5 cm.’lik derinliği ve sadece 27 kg.’lik ağırlığıyla segmentinin en küçük kombisi olma özelliğine sahip Daikin Kombi, kullanıcı ve çevre dostu özellikleriyle de dikkat çekiyor. Küçük boyutuyla dar alanlara dahi kolaylıkla sığabilen Daikin Kombi, estetik ve şık görünümüyle de beğeni topluyor.